Young Cheng – Restaurant – Chinatown

This post is also available in: English (Angličtina)

Chinatown

Ten pocit, když dostaneš chuť na čínskou polévku a nudle.

Chinatown

Každé ráno se člověk probudí a přesně ví na co má chuť. Já většinou snídám rychle, ale oběd si chci vždy vychutnat v klidu. Jak jsem v úvodu psal, dostal jsem chuť na něco čínského.

Young Cheng – restaurant

Neváhal jsem a jel jsem do centra, kde můžete najít čínskou čtvrť – Chinatown. Tuto čtvrť můžete najít kousek od Trafalgarského náměstí nebo od stanice metra Piccadilli Circus. Takže pokud jdete navštívit památky a máte chuť na něco čínského, určitě neváhejte navštívit Chinatown.

Zelenina

Jelikož bylo téměř po jedné hodině odpolední, tak můj hlad byl obrovský. Procházel jsem ulicí a zahlédl nápis bufet za 10.5 liber. Super cena, když můžeš jíst, dokud nepraskneš.

Pomeranč + želé

U vstupu po mě hned paní chtěla 10.5 liber + 2.2 libry za coca – colu.

Vzal jsem si talíř a šel to všechno ochutnat.

Různé přílohy

Výběr tu byl na můj vkus tak akorát. Každý si tu přijde na své. Různé směsi s kuřecím, vepřovým a hovězím masem.  Jako přílohy zde servírovali brambory, nudle, rýži…

rýže, smesi, hranolky…
nudle a další porkmy

V restauraci sedělo cca 35 lidí a další přicházeli z ulice.

Různé typy příloh

Zajímavostí bylo, že když jsem dojedl první talíř, tak mi ho servírka sebrala a řekla, ať si vezmu čistý a jdu si nabrat další pokrm.

Kuřecí, vepřové a hovězí
Krevety
První talíř
rýžové nudle, smes, klasické nudle…
Všechny gastro nádoby jsou plné

Pokud bych to měl všechno shrnout, tak za mě super a určitě doporučuji navštívit.  Sněz, kolik chceš za 10.5 liber je super. Čisté prostředí a milá obsluha.

Na záchodech jsem nebyl… smích

Napsat komentář