Usain Bolt’s Tracks & Records

This post is also available in: English (Angličtina)

Vchod

Místo, které má jamajskou atmosféru

Vnitřní posezení

Nejrychlejší člověk na zeměkouli má další restauraci – tentokrát v Londýně

Když se řekne Usain Bolt, tak se Vám určitě vybaví Jamajka, sprint na sto metrů nebo štafeta 4x 100 metrů. Pokud by se mě někdo zeptal, jak bych si asi představoval restauraci tohoto sprintera, tak bych odpověděl, že v jamajském stylu. Opak je pravdou.

Velmi chutné jamajské pivo

Určitě všichni víte z televize, že tento slavný sportovec má rád rychlá auta, hezké ženy a zajde si do top podniků, kde se schází slavní lidé.

Takže i v dnešním případě se jedná o něco extra. Žádné jamajské vlajky, žádné palmy…

Co teda??? Luxusní restaurace s barem, kde si každý přijde na své. Neviděl jsem lepe nasvícený bar, vše bylo dokonalé.

Bar

V předešlé větě jsem psal, že si každý přijde na své. Ano to ano. Je zde velmi bohatá nabídka rumů z celého světa, ale i například dobré jamajské pivo.

Velmi pestrá nabídka piva

Ale to hlavní bylo, že při popíjení piva jsem si říkal, že bych tu chtěl zažít ještě jeden večer.

Luxusní sezení v boxech Vás donutí usnout, víc pohodlné sedačky jsem nikde neviděl. Páteční a sobotní večery zde pořádají disco, které je v dolní části restaurace.

Menu

Co mě úplně dostalo byly záchody. Jak mnozí ví, tak nyní pracuji v nové restauraci, která patří Gordonovi Ramsaymu. Zde máme záchody, které asi nemá nikdo v celém Londýně. Nicméně zde u Usaina Bolta, jsou druhé nejlepší toalety, které jsem mohl v Londýně zatím navštívit. Opravdu luxusní záležitost.

WC 1
Stylová umyvadla

Jedno malé negativum to má. Slečna se mě zeptala, co si dám. Kávu prosím. Bohužel nemáme. No, asi to nemá cenu komentovat, protože dle mého názoru, by měl mít každý podnik kávu. Nebudu se bavit o kvalitě kávy, ale o tom, že kávu má každá restaurace, bar… Každý pije kávu, a proto by měla být v každém restauračním podniku.

Velké zrcadlo
Velmi výkonné fukary na ruce

Když bych to měl všechno shrnout, tak říkám ano, yes, super, mega a top. Usměvavá slečna na recepci, top nabídka alkoholu. Nevím, jestli ještě budu mít cestu kolem,ale rád bych se tu ještě někdy zastavil na dobré jídlo a nějaký jamajský rum. Jak bylo napsáno výše, byla zde velmi rozsáhlá nabídka jamajských rumů. Nejsem si jistý, zda slečna barmanka umí vyprávět o všech destilátech, které má na baru. Dle mého názoru, by každý barman měl znát zbožíznalství. Nebudu nikomu křivdit, zatím jsem si žádný rum nedal, a proto se musím v této restauraci ještě jednou ukázat.

Luxusní posezení

Poslední věcí, co mě zaujala byly tretry a dres slavného sprintera. Byl jsem v takové euforii, že jsem to zapomněl vyfotit… smích… Tak snad příště….

Sezení 2
Cesta k východu restaurace

+

  • Velký bar
  • Milá obsluha
  • Luxusní toalety
  • Moderní sezení
  • Osvětlení restaurace

  • Nemají zde kávu

Tento podnik doporučuji

Napsat komentář