This post is also available in:
English (Angličtina)

Není Touro, jako Touro….


Již v minulosti jsem navštívil jedno brazilské Touro, které bylo v Clapham Common. Zde, jak všichni víme to bylo perfektní a byl jsem i překvapený ze super servisu.


Bohužel dnes musím říct, že je to jedno velké zklamání. Čekal jsem od toho přesně to, co jsem dostal v minulé restauraci, pod stejnou značkou. Mělo by to tak být. Jestliže máte více restaurací, pod stejným jménem, všude by měl být stejný servis a kvalita.

Co mi tedy vadilo a proč jsem byl nespokojený? Těch důvodu je dnes více.

Začal bych u kvality masa. Zhruba padesát procent masa bylo v pořádku, ale druhá polovina nikoliv. Maso bylo gumové a například u kuřecího masa bylo vidět, že je černé – připálené. Navíc toto kuřecí maso mělo být pikantní,ale nebylo tomu tak.

Ta lepší polovina mas byla v pořádku. Z fotografií lze vidět, že zde byla pestrá nabídka. Od hovězího, vepřového, až po kuřecí maso.

Nicméně musím pochválit salátový bufet, který byl špičkově připravený. Vše srovnané a doplněné. Kvalita salátového baru byla v pořádku. Ochutnal jsem cizrnu, čočku a brambory na studený způsob.

Servis jednotlivých chodů masa? Příšerný…. Pokud budu mít restauraci nebo kavárnu někdo si bude chtít vyfotit moje jídlo, tak z toho budu mít radost. Nicméně kuchař, který mi servíroval jídla se mnou nechtěl komunikovat. Bylo vidět, že mi maso chce nandat co nejrychleji, abych si to nemohl vyfotit. Tomu bylo opakem v Clapham Common.


Servis z pozice číšníka byl v pořádku. Bylo mi doneseno na začátku pivo v chladicí tubě. Samotná tuba je dobrý marketingový tah, protože je tam logo společnosti. Nicméně vnitřek této tuby byl v hrozném stavu, tím mám na mysli polystyrén. Klučina, který mě obsluhoval se mě každých patnáct minut chodil ptát, jestli je všechno v pořádku. Byl sympatický a milý.





Závěrem bych chtěl říct, že dnes tento podnik nemůžu doporučit. Pokud by se mě někdo zeptal, jaký podnik bych doporučil z Toura, tak bych jednoznačně řekl |Touro, které je v Clapham Common.










+
- Čisté toalety
- Brazilské pivo
- Velký výběr masa
- Přátelský číšník
- Lokalita – Wimbledon
- Čisté prostředí
- Výborný salátový bar
–
- Chování a servis kuchaře
- Špatně připravená některá masa
- Za barem nepořádek