The Willow Walk – nedoporučuji

This post is also available in: English (Angličtina)


Už cestou z nádraží, jsem měl společnost

Další zastávka The Willow Walk  – Wetherspoon. Schválně jsem použil slovo zastávka. Tento podnik se totiž nachází vedle známé stanice metra s názvem Victoria Station.

Anglický styl
Každý stůl má své číslo

Když vstoupíte dovnitř, vtáhne Vás to. Anglická atmosféra se zde nezapře. Interiér je v anglickém stylu.

Pokud máte rádi pivo, je zde velký výběr z několika druhů piv. Ceny jsou zde vyšší, nicméně musíme počítat s tím, že jsme v centru Londýna.

A další tři pípy na druhé straně

Co nedoporučuji si zde dávat anglickou snídani. Říkám to z důvodu toho, že neurčitě nechcete mít zkažený zbytek dovolené v Londýně. Víte jak….Když si doma vaříte míchaná vajíčka, tak je taky neděláte suchý jak cesta.  A co teprve ohřátá rajčátka bez chuti? Slanina? Ta viděla pánvičku tak v 90. letech minulého století.  Nooo… Opravdu jsem si dnes nepochutnal.

?English breakfast?
Menu

Tak teď pozor. Lidé jsou od přírody prasata, to víme… Takže určitě nebudu hodnotit toaletní papír na zemi. Nicméně mít urvaný zásobník na toaletní papír mi přijde trošku divné…  Již před 14 dny byl zásobník poškozený. Jak to vím? Protože jsem zde byl se známým na pivu. To si člověk říká, že tak velká společnost nemá peníze na to, aby koupila nebo opravila zásobník.

Teď ještě v pohodě
Stále v pořádku
Nooo….
Nevypadá to hezky

Pokud bych to měl zhodnotit, tak za mě určitě ne!!!  Nicméně pokud máte rádi suchá vajíčka, rajče bez chuti a slaninu ohřátou v mikrovlnce, tak ano.  To potom doporučuji.

+

  • Velký výběr piva
  • Lokalita – blízko stanice Victoria
  • Typický anglický styl
  • Voda zdarma

  • Poškozený zásobník na toaletní papír – byl již před 14 dny, Tj. není to z dneška
  • Tragická anglická snídaně
  • Vyšší ceny za pivo

Tento podnik rozhodně nedoporučuji!!!

Napsat komentář