The Trading House

This post is also available in: English (Angličtina)

The Trading House
The Trading House

Budějovický Budvar, to je pivo z města, kde jsem se narodil.

Budweiser Budvar
Budweiser Budvar

Super luxusní prostředí, které Vás vtáhne dovnitř. Když se poprvé rozhlídnete v tomto podniku, tak nevíte, na co se máte koukat… Je tu strašně moc věcí, které se mi líbily. Například vycpaný páv, tygr, orel, jelen a další zvířata. Strašně se mi to líbilo.

Páv
Páv
Divoká zvěř + dalekohled
Divoká zvěř + dalekohled
Zebra
Zebra
Pták
Pták

Takže si pak připadáte, jako v lese, kde je divoká zvěř. Nicméně se pak podíváte na bar, který je osvětlený do karibských barev. Vše do sebe zapadá…. Toto všechno je v anglickém stylu, tím mám na mysli zbytek restaurace. Masivní stěny, stoly a luxusní kožené židle. Sám si říkám, když na to teď koukám, jak je možné, že to vše ladí. Anglický a karibský styl + vypreparovaná zvířata. Ale ono to do sebe opravdu zapadá a vypadá to moc dobře.

Pohled od stolu
Pohled od stolu

Jaký byl dneska Budvar? Mohlo by to být lepší… Bylo to způsobeno tím, že přes prázdniny nenavštěvuji restaurace a hospody tolik lidí, jako po prázdninách. Logicky tedy odvodit, že se toho nevyčepuje tolik. Kromě Budvaru, který zde zakoupíte za šest liber mi byla nabídnuta Corona, která byla na čepu. Ano slyšíte dobře, čepovaná Corona. Nikdy jsem neměl možnost ochutnat Coronu ze sudu. Musím říct, že to chutná úplně jinak, než klasická Corona z lahve.

Různé druhy piva
Různé druhy piva
Corona
Corona

Záchody čisté, což mě nepřekvapuje, protože si zde velmi potrpí na čistotu. Retro vodovodní baterie přináší pro tyto záchody něco, co zaujme na první pohled. To samé, můžeme říct i o osvětlení. Jsem rád, že zde v Londýně jsou podniky, kde si potrpí na čistotu, protože jak mě učil můj táta, čistota je v gastronomii základ všeho!!!

WC 1
WC 1
Čistota
Čistota
Retro toalety
Retro toalety
LED osvětlení
LED osvětlení
Schodiště z WC
Schodiště z WC

Barový inventář??? V pořádku… Skleničky byly srovnané a lahve taktéž. Shakery na cocktaily byly umyté a také srovnané v řadě. Co se týče samotného alkoholu, tak je zde velký výběr od ginů, rumů, vodky… Když si nevíte rady s výběrem, obsluha ráda poradí. Co se mi velmi líbí ve všech podnicích je pivo, které máte možnost ochutnat. Je to také způsobeno tím, že zde máte na výběr například z deseti druhů piva. U nás v ČR, má každá hospoda maximálně tři druhy piva.

Bar
Bar
Osvětlení
Osvětlení

Už nevím, co bych psal… Vše bylo perfektní. Tento podnik bych určitě doporučil navštívil, protože zde pracuje sympatická slečna, která je z ČR. Určitě Vám poradí s výběrem jídla nebo piva.

Vkusná dekorace
Vkusná dekorace
Socha
Socha

+

  • Lokalita blízko metra Bank
  • Tankový Budvar
  • Velký výběr piva
  • Hezké prostředí
  • Milá obsluha
  • Příjemná atmosféra
  • Čistota

  • Trošku více hlasitá hudba

Tento podnik doporučuji

Napsat komentář