The Lord Moon of The Mall – TRADITIONAL ENGLISH PUB

This post is also available in: English (Angličtina)

The Lord Moon of The Mall

Typická anglická hospůdka v centru Londýna

Poprvé jsem v této hospůdce byl s kamarádem Ondřejem. Už tehdy se mi tato hospůdka velmi líbila. Nachází se poblíž Trafalgarského náměstí, je to přibližně 1 min pěšky. Dalším záchytným bodem může být Trafalgar Studios, které se nachází hned vedle hospody.

Trafalgarské náměstí
Trafalgarské náměstí

Z ulice hospůdku určitě nepřehlédnete. Dominuje tu typický anglický styl.

Tento typ hospůdek patří mezi ty levnější – hlavně pivo.  Tento podnik nabízí jak místní, tak světová piva. Cena je přibližně od 90 – 140 Kč za jedno pivo. Výběr je pestrý. Cca 25 druhů piv. Každý si zde přijde na své. Bohužel pivo, které se vyrábí v ČR jsem tu nenašel.

Cca 25 druhů piv na celém baru

Měl jsem hlad, takže jsem zvolil anglickou snídani za 150 Kč. A pivo za 120 Kč. Anglická snídaně byla pestrá a za ty peníze jsem se dobře najedl. Pivo bylo také dobré, ale trošku dražší, než na co jsme zvyklý.  Hospůdka nabízí různé akce na jídlo. Já vychytal anglickou snídani a po té následoval od 12:00 hamburger s hranolky.

Carlsberg
Carlsberg

Celá hospoda je v anglickém stylu. Typický červený koberec, dřevěné trámy a staré stoly. Pokud tuto hospůdku navštívíte, dávejte pozor na pravidla. Objednáváte si vždy u baru. Obsluha nikdy nepřijde, aby Vás objednala. Platí se hned. Pokud si objednáte jídlo, musíte říct číslo stolu, kde sedíte nebo budete sedět. Na každém stole je číslo. Co mě velmi překvapilo, tak na každém stole jsou různé dochucovadla (kečup, tatarka, tabasco…) vše zdarma.

English breakfast - anglická snídaně

English breakfast – anglická snídaně

Nabízené produkty tu mají určitou kvalitu. O pivo se tu starají velmi dobře. Co se týče pokrmů, tak za ty peníze, to není špatné. Nicméně v této hospodě se žádná gastronomie neodehrává. Je to opravdu pro lidi, co chtějí zažít Londýn takový, jaký je.

Typický anglický styl
Typický anglický styl
Typický anglický styl

Dnes jsem mimo jiné navštívil toalety. Robustní dveře – další dveře a hurá jsem na toaletách. Musím říct, že toalety byly v době mé návštěvy velmi čisté.

WC
WC
Čisté

Pokud si chcete okořenit večer, můžete si máčknout na místních automatech. Třeba na Vás padne štěstí. Bohužel výrhy nejsou moc vysoké.

automaty

Tuto hospůdku bych hodnotil kladně. Dobré pivo, normální jídlo za rozumné peníze a obsluha se chovala velmi profesionálně a slušně.

Tento podnik doporučuji

Napsat komentář