The Craft Beer Co

This post is also available in: English (Angličtina)

Po práci legraci

Dvě piva prosím – 330 Kč za dva kousky

Kolegyně z práce mě přemluvila a tak jsme šli na pivo. Sedli jsme na lavičku a za dvě minuty bylo rozhodnuto. Typická anglická hospoda, která se nacházela v blízkosti stanice Old Street.

Velký výběr piv

Když vidím už ze dveří, kolik druhů piv hospoda nabízí, tak mám hned lepší náladu. Vím, že to nebude obyčejná hospoda, která nabízí dva druhy piv. Tato hospoda jich měla nespočet. Min 20 druhů piv na čepu. Myslel jsem si, že to bude trošku levnější, ale co….  Jak se říká, žijeme jen jednou. 165 Kč za pivo je dost. Za kvalitu se platí.

Všude alkohol

Co mě velmi překvapilo? Vzorek zdarma. Barmanovi říkám, že chci ležák a že nemám rád ochucená piva. Dal mi ochutnat ze dvou druhů piv.

Bar

Každý den, zde měli akci na jiné pivo. Tento podnik nebyl specializovaný jen na pivo. Za barem bylo vystaveno několik desítek druhů destilátů. Kam se hrabou některé luxusní bary v ČR. Nabízelo se zde od Whiskey, rumy, vodku, tequilu a nespočet ginů. Na gin je každý týden speciální nabídka za zvýhodněnou cenu. Nicméně za dva panáky dát 300 Kč není to pravé ořechové.  Hold za kvalitu se zde platí. To platí jak u piva, tak u destilátů.

LCD TV, kde se promítala nabídka piv

Všechno se mi zde líbilo, příjemný personál a fajn atmosféra. Pro kuřáky zde byla zahrádka. Ta je bohužel ohraničená plotem, takže nevidíte do ulice.

Vlastní pivní podtácek

Na záchodech a v hospodě čisto. Hospůdka disponuje cca 40 místy k sezení. Kromě pití zde dostanete i nějaké jídlo. Kolegyně měla hlad a tak se zeptala na nějaké to jídlo. Nicméně barman jí řekl, že on sám má problém se stravováním. Tento podnik nabízí jen mražené pizzy, které se samozřejmě připravují v troubě.  Je to velká škoda, protože bych si dokázal představit servírovat například –  antipasto. Typické menší pokrmy, které jsou v ČR, jsou například utopenci nebo nakládaný hermelín.

Záchody, zahrádka, sezení
Sezení

+

  • Velký výběr čepovaného piva
  • Venkovní zahrádka
  • Příjemná obsluha
  • Vzorek piva na ochutnání zdarma
  • WIFI
  • Lokalita
  • Kvalitní alkohol

  • Vyšší ceny
  • Chybí zde něco na zub k pivu

Tento podnik doporučuji navštívit

Napsat komentář