The Borough Barista

This post is also available in: English (Angličtina)

Další z kaváren, které patří do rodiny Borough

V minulosti jsem navštívil kavárnu The Gentleman Baristas, která sídlí v Borough.

Ty bagety jsou neskutečně dobrý

Díky dnešní kavárně si uvědomuji, že to opravdu funguje. Co mám přesně na mysli? Máte výbornou kavárnu, ale říkáte si, že jedna je málo. Tak se rozhodnete, že pod podobným názvem uděláte další a další kavárny.

26 liber za 1Kg není moc

Nejdůležitější věcí nejsou peníze, ale kvalitní personál.

Voda ke kávě samozřejmě zdarma

Káva

Costa Coffee a další podobné podniky – zde jsou „baristé“ co neví, jak má správně vypadat káva. Dále jakou má teplotu a jak správně našlehat mléko. Tyto podniky mají masivní reklamy, které ovlivňují všechny lidi po celém světě. Každý z nás si v podvědomí myslí, že to co je v reklamě, je dobré. Co je v reklamě, musím mít. Proč by to jinak do té reklamy dávali, když by to bylo špatné….

Lepší kavárna: Zde musíte vymyslet interiér, zvolit vhodnou pražírnu, která Vám bude dodávat kvalitní kávu, vymyslet sortiment, který budete prodávat a v neposlední řadě velmi dobře zaučit personál.

Restaurace

Mc Donaldy: Ano… Produkty musí nějak vypadat. Ale ty produkty může připravit kdokoliv. Tento podnik je něco jako továrna na přípravu jídel. Houska – kečup – okurka  – cibulka – maso – sýr.

Michelinská restaurace: Zde musí být velmi dobře vyškolený personál. Kuchaři mají velmi mnoho znalostí ze světové kuchyně. Pokud se hlásíte do těchto podniků, musíte mít již nějaké zkušenosti. Tato práce je velmi náročná a nemůže jít dělat každý.

Menu
Něco na zub – platební terminál – ovoce
zázemí

Tímto přirovnáním jsem se snažil ukázat, že jsou společnosti, které mají více poboček, ale kvalita je všude stejná.

Již druhá kavárna a vše super. Opět přátelský personál. Milá a pohledná baristka. A usměvavý a přátelský barista, který pochází z Madridu.

Žádné pavučiny, ani žádný „bordel“ na podlaze. Bagety nebo sladké ke kávě. Z menu nechybí ledové kávy nebo smoothies.

Muffiny – 75,-/kus

V letních dnech je pro hosty připravená menší zahrádka, na které si můžete vychutnat například cappuccino s domácím muffinem.

Vnitřní sezení

Budu se opakovat, ale jsem rád, že se toho takhle někdo ujal. V Londýně existují nezávislé kavárny. Ty samozřejmě pravidelně navštěvuji. Nicméně jedná se vždy o jediný podnik tohoto typu. Navštívil jsem super jamajskou nebo columbijskou kavárnu, ale další takové tu v Londýně nenajdete.

WC čisté
Ruce jsem si vydrhnul houbičkou a namydlil jarem

+

  • Kvalitní káva a sladké
  • Čistota
  • Milý personál
  • Cena
  • Lokalita
  • WC

  • WC v přízemí
  • Umyvadlo, které slouží na umývání rukou, vypadá spíše jako dřez

Za mě super a vřele doporučuji

Napsat komentář