The Black Penny

This post is also available in: English (Angličtina)

The Black Penny

Další kavárna, kterou zdobí typicky anglické cihličky

Interiér

Musím říct, že jsem byl při vstupu do kavárny mile překvapen. První, co mě zaujalo byla čistota kavárny. Bylo zde vidět, že zde nejsou žádné pavučiny, prach…

Retro kolo

Další parádou byl interiér, který zdobila zeď z typicky anglických cihliček. Ten styl mě prostě neomrzí. Tyto cihličky pěkně ladily s retro interiérem. Žádná moderna, ale starší styl, který si na první pohled zamilujete. Aby to ladilo na sto procent, je potřeba mít osvětlení, které Vám k tomu bude ladit. Zde je LED osvětlení, které je zase v retro moderním stylu.

Menu

Servis byl na špičkové úrovni. Až mě překvapilo, že jsem dostal za třicet vteřin od objednání Flat White. Nicméně teplota byla v pořádku a mléčná emulze s latte art také.

Naleštěný kávovar La Marzocco

U již zmiňované čistoty byl rád řekl, že zde mají čisto i za barem – včetně vyleštěného kávovaru, který je od značky La Marzocco.

Čas obědu… Ano i zde se vaří. Vedle baru, kde se připravuje káva nechybí chladicí vitrína, ve které naleznete od cizrny, zákusky, až po domácí hamburgery, či sendviče.

Míchaný salát
Máchaný salát s bramborami
Cizrna
Losos
BLT sandwich

A jdeme na záchody…

Obsluha by občas mohla zkontrolovat stav toalet
Čisté umyvadlo
Čisté zrcadlo

Tak je čas placení… A já utekl bez zaplacení. Stalo se mi to poprvé v životě. Jak se to stalo? Když jsem přišel do kavárny, říkám, že chci jeden Flat White, který si dám v kavárně. Obsluha mi řekla, ať se posadím, že mi ho donesou. Takže mi ho donesli a já ho neplatil. Jsem zvyklý, že všechny kavárny vyžadují platbu předem. Nejdříve platba, pak káva. No slečna na mě zakřičela, já se otočil a omluvil se. Slečna se usmála a vše dopadlo dobře.

+

  • Lokalita blízko metra Holborn
  • Profesionální obsluha
  • Obědový bufett
  • Velmi kvalitní káva
  • Interiér
  • Venkovní posezení

  • Žluto – černé nálepky na zemi, které nevypadají dobře
  • Prázdná rulička od toaletního papíru

Tento podnik doporučuji

Napsat komentář