Superfish – Fish & chips

This post is also available in: English (Angličtina)

Klasická rybí restaurace v centru Mordenu.

Tato útulná restaurace se nechází cca 200 metrů od zastávky metra Morden station.  

Menu – Takey away X Restaurant Menu – porovnání cen

Než vejdete do restaurace, pozorně se koukněte na menu, které je vyvěšeno u vstupu do restaurace. Docela jsem byl zaskočen…. Velká Británie je typická tím, že když jíte uvnitř nějakého podniku, ať se jedná o restauraci nebo hospůdku, tak je to dražší, než když si to vezmete tzv. „take away“ neboli sebou.  V tomto případě se jedná o 60 Kč rozdíl.

Menu

No nic…Chtěl jsem se v klidu najíst, tak jsem šel dovnitř. Číšník mě usadil a v zápětí mi donesl menu a ošatku s pečivem a krevety. Bylo to kvůli tomu, že měli speciální nabídku na krevety. Ochutnal jsem a byl jsem mile překvapen.

Vzorek krevety

 Objednal jsem si velkou porci Fish and chips a jednu coca – colu.

Coca – Cola za 70 Kč

Pokrm dorazil přibližně za 8 min. Jídlo vypadalo a chutnalo dobře, ale čekal jsem od toho trošku více. Je hodně restaurací, kde servírují k fish and chips například hrášek. Nicméně velká porce hranolek, velká treska. Číšník se mě zeptal, zda si dám k tomu nějakou omáčku, tak jsem řekl samozřejmě MAYO.

Fish and chips
  • Personál byl rychlý a pozorný
  • Restaurace byla velmi čistá
  •  Stoly prostřeny
  • Výběr menu z několika druhů ryb
  • Pokrm včetně nápoje = super
  • Čisté WC
Účet bez EET…. Smích

Pokud budete mít cestu do Mordenu, což je kousek od Wimbledonu, tak doporučuji navštívit tuto restauraci s rybími specialitami.

Napsat komentář