Scooter Cafe

This post is also available in: English (Angličtina)

Konečně jsem narazil na někoho z ČR.

Dobře připravená káva

Mojí dnešní zastávkou je kavárna s barem s názvem Scooter. Když se řekne toto slovo tak se mi vybaví dvě věci. Motorové vozítko a německá kapela. Takže jsem zase o něco chytřejší.

Kávovar + mlýnek

Ale k meritu věci. Podnik je situovaný v těsné blízkosti metra Lambeth North.  K této zastávce se ještě v budoucnu dostaneme, protože již nyní můžu prozradit, že je zde několik zajímavých podniků, které se chystám navštívit.

Barové židličky

Retro, kam se podíváš. Kávovar od značky Faema. Dekorace v retro stylu a celkově vše bylo v retro stylu. Ale mně se to moc líbilo. Nebyl to klasický retro styl, jak ho známe z jiných kaváren. Zde věděl majitel, co přesně dělá. Můžete zde vidět krásné staré motorky nebo velmi starý nábytek.

Retro vládne světem
Zde jsem seděl

Proč říkám, že mě to zaujalo? Bylo tu čisto, což je pro mě velmi důležité. Obsluha byla přátelská a slečna za barem byla z ČR. Když jsem si vychutnával kávu, tak jsem při ní relaxoval. V tomto prostředí najdete klid a můžete zde v klidu relaxovat.

Domácí sladké pečivo

Co je velmi fajn, je venkovní sezení. Bohužel jsem ho nevyfotil, protože hodně pršelo a přes zavřené dveře se mi to nechtělo fotit.

Brand Sagafredo…

Co se týče samotného sortimentu, tak za mě super. Můžete si zde dát různá piva, domácí sladké pečivo a v neposlední řadě výbornou kávu z vlastní pražírny, která sídlí v blízkosti stanice Oval.

Retro
Všechno retro, ale vkusné
1 Kg kávy za 600,-

Slečně děkuji za dobře připravenou kávu.

Sezení pro více lidí

+

  • Hezké prostředí
  • Česká slečna
  • Kvalitní káva
  • Retro kvalitní kávovar
  • Atmosféra

  • Cedule Sagafredo – Když prodávám kvalitní kávu z mojí pražírny, tak nechci dělat reklamu komerční firmě na kávu.

Tento podnik doporučuji

Napsat komentář