Poetic Cocktail Bar Žlutá Ponorka

This post is also available in: English (Angličtina)

Poetic Bar

Psal se páteční večer a já si vyrazil s přáteli na drink

Interiér vyfocen z venkovní části
Bar

Snažím se objednat, ale bohužel bez úspěchu. Obsluha mi velmi neprofesionálně začala říkat, ať stojím jinde, že zde stát nemůžu. Vedle mě byly dvě barové židličky, kam si chtěli sednout dva muži. Usadili se a barman na ně začal řvát, že tam sedět nemůžou. V tu chvíli jsem nepochopil, proč tam mají ty barové židle, když si tam člověk nemůže sednout.

Velký výběr destilátů
Bar

Dobře tedy…

Garnish – ozdoby na cocktaily

Obešel jsem bar a objednávám si „Negroni“ Tento cocktail byl připraven velmi dobře. Dal jsem si celkem tři a všechny chutnaly stejně. Barmana se ptám na pár otázek ohledně cocktailu a na všechny mi odpovídá.

Negroni

Vedle mě byl konečně jeden stůl. Neváhal jsem a posadil se. Bylo nás tam více. Parta pila pivo a tak objednali u jedné slečny 4x čepované pivo. To nám bylo doneseno a za dalších třicet vteřin přišel barman, který začal arogantně vysvětlovat, že si nesmíme objednat pivo u servírky a ještě dalšího člověka.

Špatně provedená objednávka

Nechápal jsem…. Personál, který má na starost určitý stůl by měl vědět objednávku hosta. Pokud je podnik neorganizovaný, tak se stane, že jeden stůl obsluhuje více personálu a zde se stane to, co se stalo nám.

Tiki
Razítko s písmenem „C“ – Campari – bohužel nemají razítko s vlastním logem, což je škoda

Více se nebudu rozepisovat… Jen, ať se pan majitel zamyslí na personálem… Barman má být přátelský a nekonfliktní a musí mít nějaké vychování.

Dřevěné trámy, které zdobí bar

Poslední věcí, co bych rád napsal, že stejný majitel má ještě jeden club se jménem Paradox. Zde jsou barmani na trošku jiné úrovni….

Jack v Paradoxu, který mi připravil barman Eda

Po hrozném zážitku v Poetic baru, jsem navštívil i slavný Paradox.

Děkuji barmanovi Edovi, který mě slušně pozdravil, připravil mi můj oblíbený drink a já byl spokojený. Edu jsem měl možnost sledovat, při jeho práci. Usměvavý, přátelský a pozorný barman. Na baru byl velmi napitý chlápek, kterému Eda naservíroval čistou vodu, aby se mi udělalo lépe. To samé platí o jedné slečně, které také doléval vodu z lahve. Přesně tak by měl vypadat servis.

Tento podnik hodnotím neutrálně, třeba se to jednou zlepší a já zde uvidím barmany s lepší náladou.

Poetic bar

+

  • Interiér
  • Velký výběr destilátů
  • Profesionálně oblečený personál
  • Velmi dobře namíchaný cocktail
  • Čisté toalety
  • Lokalita blízko náměstí

  • Arogantní a velmi neprofesionální personál
  • Přeplněný bar

Hodnotím neutrálně

Napsat komentář