Pizza Union

This post is also available in: English (Angličtina)

Mc´donald na pizzu???

Menu

I takto by mohl začít dnešní příběh. Proč jsem v úvodu napsal Mc´donald a co si pod tím představit?

Když se řekne fast food určitě se Vám vybaví, že je toho hodně a že to lidi chtějí rychle. V překladu rychlé jídlo. Je vtipné, že vše je jednou poprvé. V životě jsem si nedokázal představit, jak může být pizza na stejné úrovni, jako rychlé občerstvení.

buzzer

Můj příběh začíná tím, že jsem dostal hlad a nevěděl jsem, kam zajít. Naštěstí nedaleko jedné kavárny, kterou jsem předtím hodnotil byl tento podnik.

Fronta jako na banány … Tak to známe všichni, alespoň z vyprávění…. Nikomu se to nelíbí, ale musí se to vydržet. Ta fronta, ve které jsem stál já, byla zhruba o 30 lidech a já se dostal na řadu cca za 4 min. Je to vůbec možné, že tak rychle???

NO. 30

Vybírám si pizzu s názvem „Corne“ Po zaplacení dostávám nějaký neznámý předmět. Bylo to z plastu, svítilo tam číslo 30 a já vůbec nevěděl, na co to je. Respektive si říkám, že to bude pořadové číslo. Až na mě přijde řada, tak mě někdo vyvolá a já si dojdu pro svoji pizzu. Nene…. Je to trošku jinak. Stojím vedle výdejního pultu a sleduji, co se kolem mě děje. Najednou mi začne blikat a strašně vibrovat ten přístroj, který mi dala slečna u kasy. Už chápu… Jdu si pro pizzu.

Pizza „Corne“

Výsledná pizza nebyla vůbec špatná, jedl jsem v životě horší. Nicméně, co mě strašně udivovalo byl talíř, na kterém to bylo servírováno. Hliníkový tác, na kterém bylo něco jako pečící papír. Udivuje mě, že se smí v UK používat hliník…

Hliníkový tác na pizzu

V této „rychlé“ pizzerce, nechybí ani sezení pro cca 150 lidí. Poslední a velmi zajímavou informací je kvantita. Za jednu minutu se zde vydá cca 7-10 pizz. Samozřejmě to bude asi jen v čase oběda, ale i tak je to strašně velké číslo. V závěru bych chtěl říct, že určitě podnik doporučím, protože tu byla vidět nějaká inovace v podobě zařízení, které Vás upozorní na to, že je pizza připravená k odběru.

Folie- pečící papír – nevím přesně, co to je
Mají zde i cocktaily

+

  • Levná pizza
  • Velký počet míst k sezení
  • Venkovní sezení
  • Velká lednice s nápoji

  • Kvalita odpovídá ceně
  • Působí to trošku chaotickým dojmem

Tento podnik doporučuji

Napsat komentář