London Grind – London Bridge – nedoporučuji

This post is also available in: English (Angličtina)

Jdu blejt

1000x hodnoceno na googlu – celkové hodnocení 4.0.

Velebnosti – jdu blejt.

Menu

Co k tomu říct? Existují dva typy lidí. První typ ví, jak se dělá business a rozumí tomu. Druhý typ lidí neví – vložím peníze, udělám podnik, najmu manažery a podnik se bude řídit a bude vydělávat.

V gastronomii je dle mého názoru nejdůležitější věcí čistota. Asi netřeba rozebírat. Nicméně jako příklad mohu uvést špinavé příbory – určitě pak nebudete mít větší chuť k jídlu, nýbrž budete uvažovat, jestli neřeknete obsluze, aby přinesla nové. V horším případě si obsluha řekne, co ten debil otravuje, že má upatlané příbory…

Toto je hnus – větráky, ocelová konstrukce – všechno od prachu a pavučin

Dnes jsem přišel do podniku London Grind, kde jsem měl v plánu se najíst. V nějakém článku na internetu to byl dobře hodnocený podnik. Samozřejmě neváhám a vydávám se, protože recenze většinou nelžou.

Káva

Otevřou se dveře, obsluha pozdraví a následně mě uvede k barové židličce. Dostávám menu. Vybírám si kávu.  A co bylo dál? Rozhlížím se kolem sebe.

Chuť mě přešla. Strop, byl opravdu strop!!!

Všichni znají Zdeňka Pohlreicha. Vždy, když jsem viděl jeho pořady, tak dbal na čistotu. Nikdy si nebral servítky, pokud byl podnik ve strašném stavu.

V úvodu jsem psal, že jsem si chtěl dát oběd. No… Když vidíte ty pavučiny a prach na stropě, tak Vás ta chuť brzy přejde. Respektive se bojíte, kdy na vás něco spadne.

Něco na zub – bez cenovek

Nevím, co bych k tomuto podniku ještě napsal….

Jen bych chtěl říci, že nechápu rovnostranné podmínky pro hygienu v pohostinství v EU. Přijde mi, že každý stát si dělá tyto podmínky podle sebe….

V ČR musí být všechno z nerezu, všude čisto, všechno důkladně popsaný…

V Londýně nemusí….

Závěrem chci říct jednu věc. Vše se dá zakrýt sádrokartonem. Pokud nechcete investovat do sádrokartonu, tak řekněte jednou za 14 dní personálu, ať si vezme štafličky a všechno to pěkně umyje.

12.5 % dýško – káva 108 Kč.

+

  • Pozdrav
  • Hezky vypadající z venkovní části
  • Bar – výběr alkoholu

  • Jeden záchod – nemohl jsem si dojít, protože tam bylo zamčeno
  • Špína (pavučiny, prach)
  • Uschlá máta na baru
  • Barman, co nosí telefon v zadní kapse
  • Personál se neusmívá a je bez nálady

Tento podnik nedoporučuji!!!!

Napsat komentář