LAHORE KARAHI – Indická restaurace

This post is also available in: English (Angličtina)

V předchozích recenzích jsem nehodnotil desatero. Každý podnik je specifický a proto se nelze řídit desaterem u každého podniku. U dnešního podniku jsem se rozhodl většinu bodů z mého desatera popsat.

Restaurace z ulice
Restaurace z ulice

Vešel jsem a rozhodl se navečeřet.

Menu
Menu

Restaurace byla zaplněná z 20%. Kapacita restaurace byla cca 100 míst + další sezení v prvním patře. Personálu v restauraci bylo dost. Až mě samotného překvapilo, proč má večer tento podnik tolik zaměstnanců, když má poloprázdnou restauraci.

Placky
Placky

Přišel jsem k pultu a číšník mi řekl, zda si budu přát jíst uvnitř nebo zda chci jídlo tzv: „TAKE AWAY“ což znamená v překladu, že chcete jídlo sebou.  Řekl jsem, že si budu přát jíst v restauraci.

Placka k hlavnímu chodu
Placka k hlavnímu chodu

Sedl jsem si a v zápětí mi byl donesen jídelní lístek a talíř s ubrouskem a příborem. Odložil jsem menu a za dvě minuty jsem měl objednáno.  Pokrm mi byl donesen do 10 min. Dal jsem si pokrm z kuřecího masa + placku. Bylo to trošku ostřejší, než jsem čekal, ale dalo se to zvládnout.  Když jsem dojedl, číšník sklidil ze stolu. Nikdo se mě nepřišel zeptat, zda si ještě něco dám. Řekl jsem, zda mi mohou donést účet. S účtem bylo vše v pořádku, tak jsem neváhal a dal jim tips.

Prostřeno
Prostřeno

Když jsem se loučil, tak jsem se zeptal, zda bych mohl udělat pár fotek pro svůj blog. No co myslíte, že mě nenapadlo…. Říkám si, tak půjdu do prvního patra kouknout se, jak to tam vypadá a jestli jsou tam jen záchody nebo i něco jiného. Bylo tam sezení pro cca 70 lidí. Řekl jsem si, že pořídím pár fotek z WC. Noooo…… Posuďte sami, jak to vypadá. Proč jsem na začátku zmiňoval, že tam bylo hodně personálu? Pochopím, že někdo jde „kakat“ a neuklidí po sobě. Ok, chápu. Ale nedá se prominout to, že při tolika lidech na place nikdo nemůže jednou za hodinu zkontrolovat záchody. Dále jsem nechopil, co dělají mycí prostředky na záchodech pod umyvadlem.  

WC 1
WC 2 – BEZ TOALETNÍHO PAPÍRU
Pokud nemáte doma čistící prostředky, zajděte si do této restaurace.

A závěr? Obsluha mi popřála hezký večer a řekla nashledanou.

Napsat komentář