La Ballerina – !!!! Tento podnik nedoporučuji !!!!

This post is also available in: English (Angličtina)

La Ballerina – Covent Garden

Špinavé ubrusy, upatlané skleničky, drahá a laciná pizza, špinavý bar, při placení mi paní neukázala platební terminál….

špinavá slánka

Ano to vše se dnes stalo v jedné italské restauraci nedaleko stanice metra Covent Garden. Musím říct, že to byl strašný zážitek.

Prostřený stůl

Když si dáte nejdražší pizzu, tak očekáváte, že to bude stát za to. Bohužel přišla studená sprcha. Pokud bych si v obchodě koupil mraženou pizzu a dal si na ní pár koleček salámu, tak bych asi udělal lépe.

Pizza objednána – výměna nože za steakový

Rádoby luxusní restaurace, kde byly bílé ubrusy… Ovšem špinavé…

Strop

Stalo se Vám někdy, že jste přišli do restaurace a v prvních třiceti vteřinách se něco stalo, že Vás přešla chuť?

Dnes se mi stalo to, že mi paní ukázala můj stůl, kde budu sedět. Beru židli do ruky, abych jí mohl odsunout a co nevidím… Zbytky drobků od pizzy. Ještě před tím jsem samozřejmě viděl, že tryska se kterou se šlehá mléko byla od mléka. Takže jsem na 100 % věděl, že se zde s hygienou nikdo netrápí.

Pizza? Hrůza… Podle obrázku si můžete říct, jestli by jste za ní dali 450 Kč.

Cesta na WC

Co se týče samotného servisu, tak také katastrofa…

Jsem zvyklý, že i v té největší putice se přijdou zeptat, zda mi chutná. Tady se mě nikdo nezeptal… Nezeptají se Vás, ani když odnášejí talíře… Rovnou mi nabídla kávu… Zde kávu? Ne! Děkuji!!!

WC 1
wc 2
WC 3

Placení? Ještě horší… Nikdy si neberu účtenku z platebního terminálu, protože vždy vidím částku, kterou platím. Dnes si to paní naťukala před sebou a řekla mi, ať jí dám kartu. Samozřejmě jsem jí mohl říct, ať mi ukáže platební terminál, ale to bych potom nemohl napsat tento článek. No, takže jí dávám kartu a ona zadává částku 14.5 liber. Kartu mi vrací, neviděl jsem kolik tam zadává, takže pohotově říkám, že chci účtenku z platebního terminálu. Po chvilce přišla s kartou a stvrzenkou z platebního terminálu.

Účet

Jediné positivum, které tato restaurace dnes měla byly toalety, které byly čisté. Nicméně zase byly v přízemí, takže pro vozíčkáře je to velký problém.

Menu

+

  • Čisté záchody

  • Velmi drahé – cena X kvalita
  • Neprofesionální obsluha
  • Špinavý bar
  • Špinavé ubrusy
  • Skleničky nebyly naleštěné
  • Neprofesionální inkasování peněz
  • Toalety v přízemí

!!!! Tento podnik nedoporučuji !!!!

Napsat komentář