Kowloon Restaurant – Chinatown

This post is also available in: English (Angličtina)

Chinatown

Úvodem bych chtěl říci, že recenze na internetu nejsou vždy pravdivé.

Kowloon restaurant

Dnes hodnotím restauraci, která se nachází v Chinatown. Již v minulosti jsem tuto čtvrť navštívil a byl mile překvapen. Tato restaurace má hodnocení pouze 2,9 z 5 – Google. com

Talíř plný dobrot

Začal jsem mít rád restaurace, kde můžete jíst do prasknutí. Není to kvůli tomu, že bych chtěl prasknout, nýbrž kvůli tomu, že chci ochutnat všechno, co restaurace nabízí.

Přílohy

Otevřu dveře a čekám, zda mě někdo z obsluhy uvidí. Paní hned přiběhla a šla mi ukazovat stoly. Říkám jí, že je mi jedno jaký stůl mi vybere. Řekl jsem, že budu sám a že chci jednu coca –colu.

Přílohy + omáčky

Paní mi v zápětí přinesla účtenku na 13 liber. Jelikož se jedná o bufetovou restauraci, tak se platí hned.  Dostal jsem talíř a šel jsem si vybírat.

Zelenina, nudle, rýže, houby…

Čínské pokrmy jsou typické tím, že každé jídlo je mix ingrediencí. Nebylo tomu jinak i v této restauraci. Kuřecí maso ve sladké omáčce, kachnička v zelenině, kuřecí paličky… Viděl jsem něco zvláštního a tak jsem to ochutnal. Kuřecí maso obalené ve strouhance. Chutnalo to velmi podobně jako naše kuřecí řízky.

První gastro nádoba – řízečky

Bufetovou restauraci bych hodnotil kladně. Můžete jíst, jak dlouho chcete a ochutnat všechno. To, že zde můžete být třeba hodinu je fajn, protože při jídle si můžete v klidu plánovat, co navštívíte.

Přílohy

Oproti minulé návštěvě je zde cenový rozdíl v pití. Minule jsem zaplatil za coca – colu 2,5 a v dnešním podniku pouze 1,5. Hovořím o 0,33l v plechovce.

Kuřecí, vepřové, kachna…
Každý si zde vybere

Čisté prostředí, příjemná obsluha, jídlo super a atmosféra jako v Japonsku.  Poté, co jsem ochutnal nudle, jsem se vrátil o 20 let zpět do mého mládí, kdy jsem navštívil Japonsko. Člověk ochutnává všude možně asijské pokrmy, ale toto bylo opravdu super.

Interiér

Tento podnik doporučuji

Take Away box 210 Kč = naber si co cheš do jedné krabičky
Platby pouze v hotovosti

Napsat komentář