Jamie’s Italian – Angel

This post is also available in: English (Angličtina)

Určitě všichni známe jméno Jamie Oliver. Slavný a úspěšný šéfkuchař, který má po světě několik desítek restaurací.

Vedle restaurace je krásný park se zelení

Jsou tyto restaurace tak dobré, jak se o nich povídá? Nebo je to jen tahák na lidi?

Menu – stojan retro – rez

Měl jsem dnes možnost tuto restauraci navštívit. Dnes záměrně pouze káva. Chtěl jsem vidět, jak se bude chovat personál a jaký z toho budu mít celkový dojem.

Menu

Káva strašná….Že se zde připravuje káva, z úplně přepražených zrn, bych ještě chápal. I když na druhou stranu to nechápu, protože mě z té kávy bolelo břicho. Ale nechápu přípravu té kávy.

Flat White

Pokud jsem Jamie Oliver, tak chci mít super kávu, pizzu, kvalitní vína a tu nejlepší pastu.

Otevřené menu

O kávu jsem si samozřejmě spálil rty… Nicméně používat kuchyňské papírové utěrky na vyčištění páky od staré kávy není to pravé ořechové. Další problém byl, že v páce zbyla použitá káva. Do této kávy mi barman namlel novou. Kávu si zde rozhodně nedávejte…

Bar čistý a doplněný – restaurace zde otevírá ve 12 hod odpoledne

Jelikož je to Jamie, tak jsem se rozhodl navštívit příště další podnik, kde si dám jídlo a cocktail. Záměrně píšu cocktail, protože chci vidět, jak ho bude barman připravovat a jaká bude jeho výsledná chuť.

Vše je opravdu stylové a designově vkusné

Musím říct, že v tomto podniku jsou velmi dobří manažeři. Vše je organizované, všude je čisto a každý tu má svoji funkci. Není to tak, že by tu každý dělal všechno.

Interiér barové části

Špičkový interiér. Musím říct, že jsem v Londýně nevidě hezčí restauraci. Trošku retro, ale vkusné a luxusní. Nejvíc mě zaujala toaleta. Luxusní vodovodní baterie, mramor a hezký vzor kachliček.

Toaleta 1
Toaleta 2 – čisté
Vše čisté

Šunka a česnek – dekorace, která se do tohoto prostředí rozhodně hodí.

Dekorace

Nyní hodnotím neutrálně, protože mi nebylo dobře z kávy. Nicméně se mi strašně líbilo prostředí.  Proto, jak jsem již psal výše, navštívím příští týden další pobočku. Doufejme, že to bude o dost lepší, než s dnešní kávou.

Alkohol ve velmi atraktivní sříni
Sezení pro hosty – všude samej mramor

+

  • Profesionální manažer
  • Čistota
  • Vkusný interiér
  • Bar
  • Přátelský personál
Aby se vydělalo jetě více peněz, prodávají se zde knihy

  • Tlačítko na otevírání dveří
  • Káva
  • Špatný postup při přípravě kávy
Já jsem mladý kluk a jen tak mě něco nepřivede do rozpaků. Ale nedokážu si například představit mojí babičku s dědou. Pokud chcete jít ven, musíte zmáčknout toto tlačítko, které není dobře vidět. A nedej bože, že neumíte anglicky. Ano huhu ha ha tady jsem obsluho. Pomoc prosím. Nikdo z nás nechce být v rozpacích. Proto nechápu, proč se dveře neotevírají sami. Z venkovní části to tak funguje.

Hodnotím neutrálně

Napsat komentář