Jamie Oliver’s Italian – Covent Garden – nedoporučuji

This post is also available in: English (Angličtina)

Tak jak to dopadlo dnes při mojí večeři?

Nahnilá máta
„Domácí limonáda“ Jak by řekl můj táta – „Chtělo by to více péče“.

Už při příchodu do restaurace si mě nikdo nevšiml. Nicméně jsem vyčkal na příchod číšníka. Ten mě následně usadil ke stolu. Další číšník mi po nějaké chvíli přináší menu. Mám vybráno a tak odkládám menu na stranu. Za pár minut ke mně musí přijít manažer restaurace, protože personál má zřejmě jinou činnost na práci.

Menu – jídlo

U pana manažera si objednávám jednu domácí limonádu a k tomu italské lasagne z ragů z vepřového a hovězího masa. Další složení pokrmu si můžete přiblížit na fotce z menu. Tak a jdeme dále…

Menu – nápoje

Máme tu dalšího číšníka, který mi přináší domácí limonádu. K této limonádě asi netřeba komentáře. Shnilá máta do pití nepatří.

Máme tu zase dalšího číšníka, který mi přináší lasagne.

Lasagne

K těm číšníkům… Od mého příchodu po můj odchod z restaurace se o mě staralo asi 5 číšníků, připadal jsem si, jak nějaká VIP osoba. Já osobně to nemám rád.

Takže limonáda špatná a co ty lasagne? Takže rajčatová šťáva trošku kyselejší. Ragů tam téměř žádné nebylo a to samé mohu říct o bešamelu.

Menu – Cocktaily

Jím, mám plnou pusu a přichází číšník a ptá se mě, jestli chci sýr. Říkám, že samozřejmě. Jelikož se jedná o rádoby lepší podnik, přichází se struhadlem a parmezánem. Následně mi ho strouhá na můj pokrm. Prvních patnáct vteřin se nic nedělo. Nechtěl jsem ho přivádět do rozpaků, tak mu povídám, že víc nepotřebuji. Pak si to chytl z lepší strany a začal strouhat, jak o život.

Restaurace

Po nějaké době dojídám a pokládám svůj talíř před sebe. Vím, že by se na talíř nemělo šahat a manipulovat s ním. Mě nebaví v restauracích čekat pět min a mít ruce v klíně. To je důvod, proč ho vždy posunu před sebe.

Jamie je vyobrazen po celé restauraci

Číšník, který odnáší jídlo, se mě ještě ptá, jestli si dám dezert. Z minulé návštěvy vím, že káva byla strašná a já si dezerty zásadně dávám při dobré kávě. Slušně odmítám a prosím o účet. Ten mi byl donesen na mobilu. Prostě display – 1x domácí limonáda, 1x lasagne.  Následně platím kartou, nebyla mi vydána ani účtenka, ani stvrzenka o zaplacení kartou.

Čisté a moderní WC

Po zaplacení jdu na toaletu, kde se bouchnu do hlavy o lampu? To je tak, když máš těch restaurací hodně a nemáš čas. Zadáš někomu projekt a ani nevíš, jak to ve finále postaví.

To měřím 184cm – mám dva kamarády, oba dva jsou to Ondřejové. Každý z nich má přes 190cm. Nevím, jak by si umyl ruce Ondra nebo druhý Ondra….

Shrnutí: Někdy je lepší méně, než více. Lepší mít 10 kvalitních restaurací, které si můžu kontrolovat. Tím mám na mysli, že budu znát své zaměstnance. Italská restaurace musí mít dobrou pizzu, pastu a kávu. Nic mě zde neohromilo, spíše naopak. Je mi jedno, že je to jméno Jamie Oliver. Já mám svůj názor a vždy budu mít svůj úsudek, nikdo mě nemůže ovlivnit.  Musím říct, že to stálo za hovn*

Jediné, co je tu v topu jsou ty umvyvadla s mramorovou deskou

+

  • Čistá restaurace
  • Čisté záchody
  • Lokalita

  • Chaos v obsluze
  • Špatný servis
  • Nekvalitně připravené produkty
  • Obsluha jí a pije na baru
  • Pokaždé jiný číšník / servírka
  • Světlo na toaletách – na 100% se bouchnete do hlavy

Tento podnik, pod tímto slavným jménem nedoporučuji

Napsat komentář