JAMAICA PATTY CO

This post is also available in: English (Angličtina)

Majitelka z Jamajky a super kousací hrneček

Cestou na Trafalgarské náměstí jsem zavítal do kavárničky se jménem Jamaica Patty CO.

Kousací hrneček

Nejprve jsem nakouknul přes výlohu, jak to tam vypadá a pak vešel dovnitř. Paní majitelka se začala ptát, odkud jsem a jestli jsem byl na Jamajce. Odpověděl jsem, že bohužel ne, ale že se tam určitě v budoucnu chci podívat.

Menu

Po krátké debatě, byl čas na kávu. Espresso z  Jamaican Blue Mountain Coffee.

Noooo….. Upřímně jsem se nechtěl s paní moc hádat, ale tato káva je velmi drahá a určitě by nestalá 3 libry. Jedná se o velmi kvalitní kávu, která se nedá téměř sehnat a pokud ano, tak je šíleně drahá. Nechtěl jsem se hádat a tak jsem to paní odkýval. Dále mi prozradila, že se jedná o 100% arabiku a na druhém mlýnku mají směs arabiky X robusty. Tuto směs používají na cappuccina, latté, flat white apod.

Logo kavárny

Kavárna nabízela kromě kávy i pokrmy jako například polévky…. Menu jsem vyfotil, takže se můžete kouknout, co všechno lze ochutnat.

Zajímavý byl hrníček. Nevím, z čeho byl přesně vyrobený, ale byl celý černý a vnější část byla asi nějak pogumovaná, protože jsem měl tendenci do hrnečku kousat.

Různé doborty ke kávě

Když jsem odcházel, tak kuchařka uvařila pokrm obsahující hovězí maso. Šéfová mi hned nabízela, ale já odmítl, protože jsem byl po obědě.

Kávy

Kavárna byla super, hezká, útulná, super pokec se šéfkou

Doporučuji !!!

Napsat komentář