Hotel U Prince – nejhorší podnik

Nejhorší podnik pro rok 2021

Asi není potřeba to komentovat dále… Nicméně si dovolím pár slov, proč právě nejhorší podnik v samém centru Prahy.

Bylo léto a a tak jsem si s mojí mamkou udělal výlet do Prahy. Jednalo se samozřejmě o zážitkovou turistiku.

Řekli jsme si, že navštívíme pár zajímavých podniků v Praze. Po návštěvě v indické restauraci jsme si někde chtěli spravit chuť a tak na doporučení mé kamarádky volíme podnik v centru.

Jedná se o vyhlášený hotel a také bar + restauraci.

Už při příchodu jsem měl možnost vidět číšníka, jak reaguje na rodinu s dětmi. Šuškal si tam něco s kolegou. „Já mám uši všude pane číšníku.“ Takže říkat svému kolegovi, že doufáte, že nepřijdou s těmi „fakany“ že nemají prachy apod mi přišlo opravdu přehnané.

Měl jsem možnost pracovat v těch nejlepších podnicích a díky bohu jsem se naučil jednu věc. Všichni jsou si rovni, nikdo není povrchní, nikdo se na nikoho nepovyšuje… Všichni vypadají stejně, když nebudu brát pracovníky u myčky nádobí a kuchaře. Chci tím říct, že je nevhodné, aby v takto špičkovém hotelu měl jeden kravatu a druhý ošoupané staré boty a k tomu hip hopáckou mikinu. Ještě chyběla čepice s rovným kšiltem a mohlo to být komplet.

Završení naší návštěvy?

Další z mnoha číšníků zrovna procházel kolem našeho stolu a já ho poprosil, zda můžeme zaplatit. Tak a teď to přijde….

Číšník, kterému jsem to řekl si šel pěkně zakouřit za buk. Noooo když jdeš kouřit, tak to řekni alespoň kolegovi, že stůl XYZ platí a platí hotově. Jedna minuta, dvě, šest, deset…. Po dvanácti minutách vidím, že se číšník vrací z cigaretky. Do té doby nikdo kolem našeho stolu neprošel. Za nedlouho, teda za dlouho se objevil znovu náš číšník, ten, kterému jsem říkal o účet. On se strašně divil, že nemáme zaplaceno. Koukám a vidím, že nadává vrchnímu, že nám nedonesl účet. No musím Vám říct, že v tomto podniku neví nikdo, kde je pravá a kde levá… Byl to nejhorší zážitek z Prahy. Asi jsem i rád, že jsem se nešel kouknout na záchody… Do tohoto podniku už nikdy nezajdu.

Napsat komentář