Heddon Street Kitchen

This post is also available in: English (Angličtina)

Ten pocit, když si v restauraci u slavného šéf kuchaře dáte něco, co vůbec nemáte rádi….

Menu

Musím říct, že cibulová polévka a spelt risotto s květákem není to, co mám zrovna v oblibě. Nicméně jsem si řekl, že to zkusím, abych viděl, jestli na to třeba nezměním názor. A také, že se tak stalo.

Menu 2

Předkrm: Krémová cibulová polévka s chedarem

Polévka

Tento chod musím hodnotit velmi kladně, protože lepší cibulovou polévku, jsem v životě neměl. Jediné, co bych řekl jako menší negativum byla cena. Ptáte se na to, kolik polévka stojí? V přepočtu 300 KČ. Nicméně musím říct, že to byla fakt bomba.

Hlavní chod: Špaldové risotto s květákem, černým česnekem a nadýchaným ječmenem

Hlavní chod

Abych pravdu řekl, tak jsem špaldové risotto v životě nejedl. Nicméně mi to tak chutnalo, že jsem nevěděl, zda si dám ještě dezert. Klasické italské risotto mám velice rád, ale toto bylo opravdu něco jiného. Chutě byly vyvážené a všechno to na talíři hrálo, tak jak má.

Dezert: Carpaccio z ananasu a kiwi s kokosovým sorbetem, passion fruit

Dezert

Strašně lehké jídlo na přípravu, ale za to musím říct, že ty chutě byly skvělé. Kyselý passion fruit, sladké kiwi a ananas. To vše doplňuje domácí kokosový sorbet, který mi z toho chutnal úplně nejvíc. Na sorbetu byla nastrouhaná kůra z čerstvé limety. Jak jsem již zmínil na začátku – jednoduché, ale opravdu dobré.

Schodiště
Čisté toalety
Čistota na toaletách
Velké umyvadlo

Shrnutí:

Skvělá restaurace, která si drží kvalitu. Kvalitou mám na mysli super obsluhu, výborné pokrmy a čistotu v restauraci. Tato restaurace není tzv. Fine dining, takže sem můžete přijít v tričku a nikomu to vadit nebude. Dnes jsem se velmi dobře najedl a proto tuto restauraci určitě budu doporučovat dál.

Menu dezerty
Video

+

  • Otevřená kuchyně
  • Interiér
  • Výborné pokrmy
  • Milá obsluha (Michaela)
  • Jméno Gordon Ramsay
  • Čistota

  • Dnes jsem nic negativního nenašel

Tento podnik doporučuji

Napsat komentář