Golden Buffet – !!! NEDOPORUČUJI !!!

This post is also available in: English (Angličtina)

Strašný vtip – ty recenze od lidí

Hnus Hnus Hnus

Přišel jsem do jednoho čínského buffetu, který se nachází cca 500 metrů od stanice Tottenham Hale. Obsluha se mě zeptala, jestli si budu přát jídlo do krabičky nebo budu jíst uvnitř podniku. Odpovídám, že uvnitř. K pití coca – cola. Placeno hotově za 9.2 liber. Říkám si, že to není možný, že je to tak levný. Je to snad nejlevnější podnik, který jsem v Londýně navštívil.

Bufett

Z počátku jsem z toho měl velmi dobrý pocit. Velký výběr jídla, od kuřecího, vepřového, kachního…. Byly zde i krevety, což mě velmi překvapilo, protože nepatří mezi nejlevnější suroviny.

Prostřeno

Dávám si jeden, druhý a poslední třetí talíř, který byl plný. Všechno mi chutnalo, bylo to velmi dobře ochuceno. Obsluha každých 5 min doplňovala další a další jídla. Číšník sklízel ze stolů a byl velmi pohotový.

1. chod
2. chod

Po třetím talíři si říkám, že je to dokonalé a proto musím najít nějaké chyby. Rozhlídnu se a vidím…

3. chod

Klasika jménem pavučiny na stropě a u reproduktorů, které byly umístěny v rozích. Číšník sice utíralnahřívací vanu, kde byly gastro nádoby s pokrmy, ale už zapomínal na to, že všechno, co utírá padá na zem. Na podlaze špína. Další věci, která se mi nelíbila byla špinavá zeď. Čas od času by se vyplatilo vymalovat, aby to zlepšilo dojem.

Kachnička a kuřátko

Do této chvíle, bych napsal, že doporučuji restauraci nebo buffet. Je jedno, jak tomu budeme říkat… Jídlo super, sem tam nějaká špína a pavučiny, ale milá a pohotová obsluha. A hlavně za 9.2 liber se najíst a dát si k tomu pití, to se jen tak nevidí.

Chodba na WC

Pak se zeptáte, kde jsou toalety. Děkuji za odpověď a jdeme na to…. Už ta chodba mě znepokojuje, protože by obsluha, která také navštěvuje wc mohla čas od času uklidit. Mohl být někdo před 5 min na záchodě a toaletní papír se mu přilepil na nohu, může se to stát. Ale já věděl, že se to určitě nestalo a upřímně jsem se bál vstoupit na ty toalety.

špína – hnus

No nic…. Záchodové prkénko od moči, všude hovn* brrr… hnus – hnus – hnus, všude moč, špína, pavučiny. Jako v hororovém filmu, možná ještě horší. Jsem rád, že mi z toho jídla nic nebylo.

hnus 1
Prkénko od moči a pár chloupků z pánského přirození

Jsou to asi druhé nejhorší toalety, které jsem v UK navštívil. Ty první byly od zvratek, kabinky „vymalované“ od sprejerů atd.

Hovn*
Jed na krysy na wc? Odpad???

Myslím si, že se do čínských bufetů dlouho nepodívám… Protože tohle bylo i na mě moc. A jak mě mnozí znají, nepsal bych negativní recenzi, pokud by to nebyl opravdu brutální stav nouze.

Konec…

Co mě úplně rozsekalo na kousky, byl jeden z číšníků. Stojím před podnikem, který fotím, aby bylo jasné, kde to bylo a o jaký podnik se jedná. Mám zdokumentováno a můžu vyrazit domů. K hlavní silnici to bylo asi 60 metrů. A co nevidím… Druhého číšníka, který drží u hlavní silnice ceduli, kde je napsán bufet za tolik a tolik peněz a šipka ukazující směr. To je tak, když ti nepovolí dát ceduli k cestě… Vyšleš číšníka, aby tam hodinu, možná déle stál s cedulí, aby se zlepšila tržba. Nevím, jaký máte na to názor, ale mě to přijde, jako poslední záchrana. Nebo, že nikdo neví, co je to internetový marketing. Dělat marketing, že někoho postavím k silnici mi přijde trošku ujeté… smích….

Interiér
Kluk s cedulí

!!!Tento podnik nedoporučuji!!!

Napsat komentář