Gin Bar

Bar, kde se o Vás postarají a namíchají cocktail, který máte rádi.

Měl jsem tu čest poznat majitele Ondru již dříve. Je to velmi schopný a nadaný podnikatel, který umí vytrvat. Ano ano vytrvalý, protože Ondřej to neměl s otevřením baru lehké. Sledoval jsem celý příběh od samotných stavebních úprav až po otevření baru.

Tuším, že Ondřej v době Covidu ani neotevřel. Měl to naplánované, ale stát znovu zavřel všechny gastro podniky a tentokrát to trvalo velmi dlouho.

Nicméně jak jsem již v úvodu zmiňoval, tak Ondra vytrval a nakonec otevřel.

Otevřel se vší parádou a dneska mohu říct, že se jedná o jeden z nejlepších barů v Českých Budějovicích.

V tomto baru se mi líbí, že zde nemají specializaci jen na Giny, jelikož bar má název Gin Bar, takže by se předpokládalo, že hlavní destilát bude Gin.

Nicméně není tomu tak….

Najdete zde samozřejmě všechno, na co si vzpomenete a co máte rádi. Velmi mě překvapil přístup Ondřeje, když mi připravoval Gin s tonicem. Správný barman by se Vás měl zeptat stejně jako Ondřej, jaký si budete přát Gin, jaký tonic a jestli preferujete limetu, citron, okurku nebo bylinky. V dnešních barech každý dává citron a když Vám náhodou v drinku přistane okurka, má takový dlouhatánský tvar, že nepotřebujete brčko 🙂

Nechcete cocktail ani destilát? Zde to nevadí… Ondra má velmi dobré znalosti o víně. Dokázal bych si zde představit i rande. Ano rande, protože se zde servírují domácí paštiky, šunky, sýry, olivy…. Takže antipasty a víno k tomu = ideální stav pro rande nebo obchodní schůzku.

Kromě vína si zde na své přijdou i pánové, kteří milují pivo. Zde se čepuje Budvar a Plzeň.

Abych jen nechválil….

Ondřej je velmi šikovný a dělá to dobře. Hlavně má pokoru a tak si myslím, že svůj elán do práce bude pokračovat i nadále.

Jediné, co bych v podniku vytknul jsou toalety. Nic drastického jsem zde naštěstí nenašel. Nicméně bych Ondrovi doporučil, aby si místo spousty papírových roliček dal jeden držák a do něj velký tzv. jumbo toaletní papír. Vydrží dlouho, vypadá to vkusně a hlavně se všude neválí papírové role.

Hlavně jsme národ, který dokáže ukradnout i blbou toaletní roličku 🙂

Hlavně jsme národ, který se při opilosti rád baví a škodí. Takže se může stát, že někdo nahází papírové roličky do záchodu a spláchne a tím napáchá nemalou škodu.

Tento bar doporučuji navštívit

3 komentáře u „Gin Bar“

  1. Díky za doporučení, navštívili jsme GIN bar v pátek před zavíračkou na jeden GIN tonic grep a bylo to tam super.

    Odpovědět

Napsat komentář