Desperados Angel Restaurant

This post is also available in: English (Angličtina)

Byl krásný den a já dostal chuť na mexickou kuchyni

Slyšíte?
Menu – Cocktails
Pivo – Desperados

Přivítal mě manažer restaurace, který mi následně ukázal místo k sezení. Poté, co jsem se posadil mi bylo přineseno menu. Velmi působivé menu, protože zde měli v nabídce dva chody za necelých deset liber. Než jsem si vybral, přišel ke mně číšník a zeptal se mě, co si dám k pití. S menu mi byl doneseno velké cocktailové menu. Chuť na cocktail nebyla a tak se ptám číšníka, jaká mají piva. Bylo mi doporučeno Desperados, které bylo servírováno s limetkou.

Super, super, super

Pivo na stole a číšník se mě zeptal, co si dám k jídlu. Vybral jsem si mexické Nachos, jako předkrm. Jako hlavní jídlo Fajitas s hovězím masem. Byl mi donesen předkrm a mě spadla brada. Nenapadlo mě nic jiného, než wow…. Bylo vidět, že si s tím někdo dal trošku práci. Předtím jsem znal pouze Nachos s nějakou chilli omáčkou nebo česnekovým dipem. Tím na na mysli Nachos, které je servírováno v kinech Cinestar. Vše k sobě ladilo a já měl strašnou radost, že jsem navštívil super mexickou restauraci.

Desperados
Interiér

Hlavní chod? Extrémně super dobrý. Video výše

Lahodné a měkké hovězí maso
Hezky naservírováno

Hovězí maso bylo perfektně ochucené. Maso bylo připraveno společně s grilovanou cibulí a paprikou.

Mexiko

Co se týče samotné restaurace, tak interiér v Topu. Nikde jsem nic podobného neviděl. Stylový bar, který byl postaven ve stylu automobilu. Mexický styl byl úplně všude. Ano píšu všude. I záchody byly vtipné. Nevím, zda to mohu publikovat, ale musím to sem dát, protože jinak by to člověk, který toto čte nemohl pochopit. Všude mexický styl…. Když jsem viděl tuto restauraci, tak mě nenapadlo nic jiného, než si říct, jednou se do toho Mexika taky musím podívat.

WC 1
WC 2
WC 3

Obsluha byla milá a pozorná. Co bych chtěl zmínit jako plus je zahrádka. Vejde se na ní cca 20 lidí. Dnes svítilo sluníčko a tak obsluha na přání hosta stáhla markýzu. Host byl následně spokojen, protože byl schován do stínu. Já si dnešní oběd opravdu moc užil. A kolik to všechno stálo? V přepočtu cca 450 Kč. Což mi přijde dost málo za dva chody a jedno výborné pivo.

Cestou dolů ze záchodů
Čistá a moderní restaurace

+

  • Mexická atmosféra
  • Vellký výběr z menu
  • Příznivé ceny
  • Mexický interiér
  • Čistota
  • Vtipné malby na záchodech
  • Zahrádka
Uvnitř restaurace
BAR

  • Trošku pomalý servis při placení
  • Toalety jsou v nejvyšším patře
Zelené auto před restaurací + menu

Tuto restauraci vřele doporučuji.

Napsat komentář