Corleone – Italian Restaurant – nedoporučuji

This post is also available in: English (Angličtina)

Chodba restaurace

Italská restaurace se nachází vedle stanice metra Cooliers Wood – jih Londýna.

Tato restaurace mi byla doporučena googlem, jako velmi dobře hodnocená restaurace. Měl jsem chuť na pizzu a dobré pivo. Tak jsem neváhal a vydal se do Corleone.

prostřený stůl pro rezervaci

Po vstupu do restaurace si mě ihned všimla servírka. Přišla ke mně a já se jí zeptal, zda mohu dostat stůl. Dost mě překvapilo to, že mě slečna šla usadit. V zápětí jsem dostal menu, které jsem bleskově přečetl a vybral si.

Prostřený stůl – ta uměla růže???

Za nedlouho se přišla paní zeptat, co si dám. Mám rád pizzu, takže jasná volba, pro tento lahodný pokrm. Důvodem proč jsem si také objednal pizzu, byl ten, že pizza se dělala v peci, kde se přikládalo dřevem.  A pití? Pivo samozřejmě.

Pivo z Wimbledon Brewery

Po 10 minutách mi byla donesena pizza quattro stagioni – salám, sýr, šunka, žampiony.  Jelikož jsem za život navštívil velmi mnoho pizzerií, tak vím, že pizza je hlavně o kvalitních surovinách.

Pizza Quattro Stagioni

Bohužel v tomto případě obyčejný sýr, klasický pálivý salám a obyčejná šunka. Žampiony klasické, které jsou všude stejné.  Za ty peníze mě to hodně zklamalo. Průměrná pizza, nebyla připálená, neobsahovala zkažené suroviny, nicméně na zadek jsem si z toho opravdu nesedl.

Jelikož jsem byl sám, tak jsem ochutnal pouze pizzu. Restaurace nabízí i těstoviny a dále mají speciální nabídky na víkendy.

Suroviny

Personál Vás zde usadí, popřeje dobrou chuť a za dvě minuty od doby, co je Vám donesen pokrm se přijde obsluha zeptat, zda je vše v pořádku.

Čerstvé suroviny

Když jsem zaplatil a odcházel, tak jsem se zeptal pizzaře, zda si mohu pořídit pár fotek pizza pece a on, že ano. Hned se začal vyptávat, odkud jsem. Řekl jsem mu, že jsem z ČR. Když jsem otevíral vchodové dveře, tak ke mně přiběhla servírka a říká, proč jsi se mnou mluvil anglicky, já jsem také z ČR a mluvím stejným jazykem jako ty. Bylo to velmi úsměvné.

Pizza pec v akci

Pivo + pizza quattro stagioni – rovných 510 Kč.

Účet

Restauraci nedoporučuji !!!

Pizza pec

Napsat komentář