Chairs & Coffee

This post is also available in: English (Angličtina)

Double espresso

Nedaleko zastávky metra se nachází útulná kavárna s názvem „Chairs and Coffee“

Hrnek + sklenička

Malá, ale přesto hezky vybavená. Tím mám na mysli interiér a vybavení baru. V této kavárně jsem měl možnost vidět, že i na starším vybavení, se dá hezky a profesionálně pracovat. Co tím přesně myslím?

Interiér
Všude židle

Starší kávovar La Marzocco. To samé lze říct i o mlýnku na kávu. Nicméně bylo vidět, že se personál o toto vybavení hezky stará. Pracuje se zde čistě a v klidné náladě. Nikdo nikam nespěchá….

Inteirér 2
Můj stůl
Retro
Židle

Líbilo se mi tu, protože se to odlišuje od ostatních podniků. Podle názvu lze usoudit, že zde budou dominovat židle. A také, že ano. V kavárně můžete spatřit několik odlišných židlí. A to židle na sezení, ale i židle, které jsou jako dekorace na zdech.

Kolíky na prádlo umístěné na osvětlení

Kromě kávy a zákusků si zde můžete dát například kombinaci míchaných vajíček s uzeným lososem a rukolou.

Kvalitně upražená káva

Téměř vše je zde ze dřeva. Od dřevěné podlahy až po hezky obložený dřevěný bar. Musím říct, že je zde pohodová a klidná atmosféra. Když jsem psal tuto recenzi, tak se mi ani nechtělo zvedat ze židle… Asi to bylo i kvůli tomu, že venku pršelo.. smích…

bar
Prodej kávy

Poslední věcí, co bych chtěl říct je, že jsem měl možnost sedět u stolu, který byl u zdi a já měl možnost vidět, jak pracují baristé. Kávovar čistý a pracovní plocha také. Ingredience na pokrmy byly uloženy v příslušných nádobách.

Sladké pečivo

+

  • Hezký interirér
  • Profesionální baristé
  • Výborná káva
  • Příznivé ceny
  • Lokalita

  • Pavučiny

Tuto kavárnu doporučuji

Napsat komentář