Caffetteria Torino-Tento podnik nedoporučuji!!!

This post is also available in: English (Angličtina)

Menu
Interiér

Po nepovedeném obědě v Café Imperiál jsme si řekli, že navštívíme ještě jednu restauraci. Neměli jsme jí vybranou. To je prostě tak, když jdete a řeknete si, že se zrovna teď chcete posadit a dát si něco malého na zub.

Pislner Urquell

Pivo Plzeň v pořádku…

Filip
mamka

Malé a velké pivo, které bylo relativně dobře načepováno. A co dalšího? No samozřejmě pizza. Křupavé těsto, sladký základ a pravá Parma s Mozzarellou.

Kvalitní pizza

Dalo by se říct, že bych pizzu hodnotil negativně, kvůli neprofesionálnímu chování obsluhy, ale není důvod to dělat. Produkt byl v pořádku a já si ho vychutnal.

Interiér 2

Číšník, který si jde zakouřit před restauraci??? To mi přijde přehnané, může se jít schovat někam za roh a neukazovat se ve firemním oblečení před hosty a přitom kouřit cigaretu.

Cesta na toalety

Placení katastrofa!!! Člověk chce zaplatit, ale nikdo se neuráčí Vás přijít zkasírovat. Takže bych se ani nedivil, když by se číšníkům stalo, že by někdo odešel bez placení.

WC 1
WC 2
WC 3
WC 4
WC 5

Pivo a pizza, to bylo jediné, co bylo super. Takže sečteno a podtrženo – dnes byl v pořádku pouze produkt. Servis strašný a interiér mě nějak nezaujal – kromě hezkých záchodů.

Dezerty
Podnik z venkovní části

+

  • Kvalitně připravená pizza
  • Lokalita
  • Luxusní záchody

  • Neprofesionální obsluha
  • Strašný servis

Tento podnik nedoporučuji !!!

Napsat komentář