Brickwood Coffee & Bread

This post is also available in: English (Angličtina)

Sesterská kavárna, která sídlí tentokrát v Balhamu

Strop z juntových pytlů

Již v minulosti jsem psal o tom, že je velmi těžké mít několik podniků. Peníze bohužel nestačí. Musíte mít zkušenosti a vědět, co přesně děláte a čeho chcete dosáhnout. Brickwood má v Londýně celkem čtyři podniky. Nyní píšu o druhém a zase je všechno super. Uvidíme, zda budou i zbylé dva v pořádku.

Menu

Dnešní návštěva byla velmi rychlá, protože mi barista, který mě obsluhoval sdělil, že se moc omlouvá, protože bude zavírat. Odpověděl jsem, že mi to nevadí, ať mi to dá do kelímku. Zapovídali jsme se a říkal, že kavárnu otevřeli někdy před cca šesti lety.

Menu na zdi

Super prostředí s klidnou atmosférou. Zase mě zaujal strop, který byl vytapetován z juntových pytlů. Kouříte? Není problém sedět venku, kde je přibližně 20 míst k sezení.

Sladké

Nabídka nápojů je zde široká od teplých, až po studené nápoje. Pokud máte hlad nebo chuť na něco dobrého, je zde široká nabídka sladkých i slaných pokrmů. Vše je domácí, takže za mě palec nahoru.

Kvalitní káva

Jelikož máme letní počasí, tak jsou všude otevřené zahrádky a já mám problém si vybrat, kam zajít. Jinak další zajímavostí je, že tato dnešní kavárna je hned vedle kavárny Milk café. Super, že si člověk může vybrat hned ze dvou kaváren, které jsou vedle sebe.

La Marzocco

Člověk by si řekl, že v té jedné musí být logicky prázdno. Je tomu přesně naopak. Obě kavárny jsou velmi populární a právě proto je navštěvuje velmi mnoho hostů.

Retro styl

Vždy musím najít něco negativního. Téměř vždy se něco najde. To, že mám v mínusech pavučiny, je celkem normální. Ale dnes bych dal jako negativum kávu. Po kelímku zřejmě tekla moje připravovaná káva. Jinak bylo vše super.

Né vždy se to povede

+

  • Interiér
  • Výborná káva
  • Strop z juntových pytlů
  • Milá obsluha
  • Velký výběr kávy a jídla
  • Blízko metra

  • Pavučiny
  • Kelímek od kávy

Tento podnik doporučuji

Napsat komentář