Borough Market

This post is also available in: English (Angličtina)

Mořské plody
Mořské plody

Co to vlastně je a jak to vypadá, se dozvíte v dnešní recenzi.

Ryby
Ryby

Vše začalo, když jsem měl pracovní pohovor v jedné rybí restauraci.

Něco málo z moře
Něco málo z moře

Vzal jsem si klasicky metro, dojel k Tower Bridge a od slavného mostu šel k Borough Marketu.  No šel….  Snažil jsem se tam dostat, nicméně to bylo nad moje síly. Z metra je to sice kousek, ale musíte mít zapnuté google mapy, protože jinak to člověk nenajde.  To, že jsem se ztratil, mi nevadilo. Rád se procházím po místech, které neznám.

Za nedlouho jsem se dostal k restauraci s názvem: Fish! Restaurant. Pohovor trval asi 10 minut.  Pokud Vás zajímá, zda jsem byl úspěšný, tak ano dopadlo to na 1*

Mušle a ryby
Mušle a ryby

Po ukončení schůzky s manažerkou restaurace jsem se vydal k Borough Marketu – typický trh. Je to hodně podobné trhům, které se konají i v České republice.  Trh má otevřeno každý den, kromě neděle.

Fresh džusy
Fresh džusy
Sýry s plísní
Sýry s plísní

Toto místo mě strašně uchvátilo. Každý člověk si zde přijde na své. Najdete tu různé mořské poklady, čerstvé maso, pekárnu, čerstvou kávu, cukrovinky apod. Když jsem se zeptal trhovců, tak mi řekli, že je to velmi navštěvované místo, právě pro čerstvé suroviny.  Pokud máte rádi dobré víno, najdete zde stánek s víny. Na tomto trhu bylo opravdu vše počínaje cukrovinkami až po antipasty z Itálie.

Různé typy burgerů
Různé typy burgerů
 maso
maso
Prodejci v akci
Prodejci v akci

Místo Borough Market rozhodně doporučuji navštívit

Paní kuchařka v akci
Paní kuchařka v akci
Různé druhy pečiva
Různé druhy pečiva
Cesta k marketu
Cesta k marketu

Napsat komentář