Aroma coffee

Woooow

Že zrovna v Třeboni najdu takový podnik, který je moderní, připravují v něm super kávu a ještě jsou k Vám přátelští. Tak to jsem opravdu nečekal.

V kavárně najdete i pražičku kávy. Takže co se upraží se zde i nabízí a prodává do dalších kaváren. Pokud nemáte zrovna kavárnu, nemusíte zoufat, protože si zde můžete zakoupit zrnkovou kávu přímo na místě. Nemáte mlýnek na kávu? Zde Vám kávu samozřejmě namelou na požadovanou hrubost.

Tento podnik je naprosto úžasný. Není to přeplácané, jako v jiných podnicích. Krásný nábytek. Vkusné jutové pytle, které tvoří větší část dekorace v této kavárně.

Co se týče samotné kávy, tak byla téměř bezchybná. Obrázek v kávě by mohl být lepší, ale člověk se stále v oboru zdokonaluje a tak věřím, že brzy budou obrázky perfektní. I já osobně nemám vždy nejdokonalejší latte art. Jinak samotná kréma, teplota a chuť byla famózní.

V kavárně nebyl žádný prach ani pavučiny a na toaletách tomu nebylo jinak.

S panem majitelem jsme si chviličku povídali a byl strašně příjemný a přátelský. Tento podnik je rodinného typu. Proto to v kavárně s pražírnou vypadalo, tak jak to vypadalo. Musím říct, že je to nejlepší kavárna s pražírnou pro rok 2020, kterou jsem navštívil. A že to bude zrovna podnik v Třeboni, to jsem opravdu nečekal.

Co mě trošku mrzelo, že tu nebylo více lidí. Nicméně během mé návštěvy přišlo hodně lidí pro kávu sebou.

Tento podnik doporučuji

Napsat komentář