Appestat – !!! NEDOPORUČUJI !!!

This post is also available in: English (Angličtina)

Kdysi dávno jsem jednoho dne šel kolem jedné kavárny. Proč jsem tu kavárnu navštívil? Z venkovní části to vypadalo strašně moc hezky – tím myslím hezké tři slečny, které byly za barem. Toho dne mi bylo servírováno espresso. Měl jsem čas holky pozorovat v akci a byl jsem překvapený, jak pracovaly. Vše bylo super – tak tři hezké slečny, které jsou za barem, je vždy super kombinace. Bohužel tehdy byla velmi plná kavárna a já je nechtěl otravovat s tím, jestli si můžu vyfotit kavárnu. Říkám si tedy, že určitě bude v budoucnu čas na další návštěvu.

Filtrovaná káva

Ta nastala dnes… Bohužel dnes tu nebyly slečny tři, ale jen dvě. Přístup byl v pořádku, ale jelikož jsem celý den pil jen filtrované kávy, tak jsem si jí chtěl dát i zde. Káva mi byla donesena za minutu. Což je v pořádku, protože filtrovaná káva se může připravovat dopředu. Nicméně mi káva nechutnala. Na stolech byl bordel a na záchodech plný koš…

WC

Poprvé super a po druhé úplně na hovn*… Čím to všechno bylo způsobeno? Špatná organizace při práci… Nebo, že tu byly jen dvě slečny místo třech? Opravdu nevím… Nicméně, pokud by byl špinavý jeden stůl, tak bych to pochopil. Další věc, která mě zarazila byla vitrína, kde byla vyskládána mléka a nějaké bagety a toasty. Mléka nebyla vybalena z igelitu. Co se týče toho jídla, tak to bylo na nějaké dřevěné desce,ale bohužel bez poklopu.

Zase tento typ stolů… Veškrá špína se drží uvnitř
Ještě jednou – detail

Takže to nebyla jedna věc, která byla špatně, ale bylo jich několik…. A pokud chcete jeden vtip, tak jeden řeknu. Jelikož ta káva byla úplně plná, tak to slečna rozlila na podšálek, což jsem věděl, že se stane, už když mi kávu nesla a já jí viděl, jak přichází. Nicméně, jak to bylo rozlité na tom podšálku, tak jsem zvedl šálek, že se napiju. Nechal jsem pár kapek, aby skapaly, ale stejně mi jedna kapka kápla do rozkroku. Je to úsměvné, ale je to tak… Lepší do rozkroku, než do notebooku nebo telefonu.

No comment

+

  • Příjemný personál

  • Plný koš na toaletách
  • Špinavé stoly
  • Prázdné hrníčky na stolech
  • Káva

Krvácí mi srdce, protože jsem si o této kavárně myslel, že bude i při dalších návštěvách v topu!!! Bohužel musím říct jednu věc a to:

Tento podnik nedoporučuji !!!!

Napsat komentář